image
Koperníkova 27
301 00 Plzeň
Tel.: 731 500 408

O NÁS

Knihařství Musilová bylo založeno v roce v 1998 v Plzni nejdříve jako společenství, později jako samostatný knihařský ateliér se zaměřením na zakázkovou knižní vazbu. Samotnému otevření vlastní knihařské praxe předcházely roky, kdy zkušenosti spolu s potřebnými znalostmi byly pečlivě předávány a ucelovány již od roku 1968 až do současnosti řadou významných odborníků z oboru.

image image image


Jednou z našich hlavních hodnot je kvalitně provedená řemeslná výroba s vysokou prioritou na kvalitní zpracování. Abychom zaručily vysokou hodnotu zpracování a spokojenost našich zákazníků, snažíme se v knihařském oboru neustále vzdělávat a zdokonalovat. Návštěva celé řady odborných seminářů a workshopů, která nám dává možnost nahlédnout do moderních technik a stejně tak pochopit i techniky historické, se již za více než 13 let fungování firmy stala pravidlem.

Knihařství Musilová však nenabízí pouze nadstandardní servis v oblasti výroby a opravy vazeb účelového a historického textu, ale také individuální a flexibilní přístup ke každému zákazníkovi a cenovou dostupnost.

Našimi zákazníky jsou státní úředníci, studenti, vysoké a střední školy, notářské kanceláře, grafická studia, nemocnice, knihovny, muzea, archivy aj., tedy jak fyzické, tak i právnické osoby.