image
Koperníkova 27
301 00 Plzeň
Tel.: 731 500 408

OBJEDNÁVKA

Milí zákazníci, nyní si můžete objednat či poptat vaši závěrečnou práci (bakalářskou, diplomovou, disertační, atd.) on-line. Vazbu knih, zhotovení desek a kazet lze objednat pouze po vzájemné konzultaci zakázky (viz. uvedeno níže).

KNIHAŘSKÉ PRÁCE

Vzhledem k různorodosti vazeb, velikosti a síly knih, použitých materiálů, či rozsahu opravy knižního bloku nelze zhotovit objednávku přes internet. Totéž platí i pro zhotovení desek a kazet. V případě zájmu, se proto na nás obraťte osobně či telefonicky a my vám po vzájemné konzultaci rádi sdělíme podrobnější informace o možnostech přijetí zakázky a její ceně.

DIPLOMOVÉ PRÁCE

Pro hladké vyřízení zakázky si pozorně přečtěte níže uvedené zásady! Pro zadání objednávky použijte náš on-line objednávkový formulář. Nezapomeňte také uvést všechny náležité údaje a specifikovat, zda se jedná o objednávku či pouze poptávku.

Platba

V případě objednávky účtujeme zálohu 100Kč/ks (tj. dvě práce 200Kč, atd.). Záloha musí být uhrazena převodem na náš účet s číslem 2900176182/2010 a potvrzení o transakci zasláno na naši e-mailovou adresu. Potvrzení o transakci může být také vloženo do objednávky jako příloha. Po zaslání objednávky s potvrzením o zaplacení zálohy či připsání částky na náš účet, se s vámi rádi spojíme a potvrdíme objednávku.

Doplatek ceny se provádí v hotovosti při osobním převzetí práce či převodem na náš účet.

Orientační cenu vaší práce si můžete zjistit v našem interaktivním ceníku, konečnou cenu vám rádi sdělíme po zaslání poptávky.

Zásady

Pro jasnou formulaci vaší zakázky dodržujte zejména několik následujících zásad:

  • jasně specifikujte vzhled rozložení textu na titulních deskách práce
  • řádky formuláře, které nechcete mít na deskách nevyplňujte (použijte funkci "náhled" pro kontrolu)
  • požadavek tisku na hřbet uveďte napsáním požadovaného názvu do kolonky formuláře společně s předpokládaným počtem listů práce, v opačném případě nevyplňujte
  • v případě volby "chlopně na výkresy" uveďte přibližnou tloušťku obsahu, tj.složených výkresů
  • nazapomeňte uvést dostupný kontakt pro rychlou komunikaci a požadovaný termín zhotovení

Také si nezapomeňte náležitosti vaší práce zkontrolovat před odesláním. Pro toto využijte funkci "náhled" ve formuláři. Vzor desek vaší práce nám také můžete poslat jako přílohu uvedeného formuláře (preferováno), a to nejlépe ve formátu PDF. Tím lze usnadnit objednávku a vyhnout se následným nesrovnalostem ve zhotovení.

V případě dotazů se na nás můžete obrátit telefonicky, e-mailem či nám poslat zprávu.