image
Koperníkova 27
301 00 Plzeň
Tel.: 731 500 408

  SLUŽBY

Knihařství nabízí standardní knihařské práce v oblasti nové vazby poškozené knihy, vazby časopisů, novin a jiných tiskovin, vazbu sbírek zákonů, archivních listů apod. Vaše sbírky a kolekce jsou tedy vždy ve správné formě, tak jak je pro pohodlnou manipulaci s nimi důležité. Dále se na nás můžete obrátit jak s vazbou účelového textu jako např. vědecké/ diplomové/ autorské či jiné práce, tak s opravou historické knihy či výrobou luxusní kožené vazby z ručního papíru, vázané podle původní technologie.

V Knihařství se vždy snažíme vyjít našim zákazníkům vstříc nabídkou nejen nadstandardního servisu v oblasti výroby a opravy vazeb účelového a historického textu, ale také zejména individuálním a flexibilním přístupem ke každému zákazníkovi. Jednou z našich nadstandardních služeb je realizace a prodej jedinečné autorské knižní vazby s uměleckým potenciálem reflektující samotný obsah knihy.

Za skoro 15 let úspěšného provozu jsme zrealizovali celou řadu projektů, a to jak pro právnické, tak fyzické osoby z celého spektra oborů. Někteří naši zákazníci jsou uvedeni v referencích. Na jakékoliv otázky Vám rádi odpovíme, pokud nás kontaktujete přímo zde nebo telefonicky.