image
Koperníkova 27
301 00 Plzeň
Tel.: 731 500 408

VAZBY ZÁVĚREČNÝCH PRACÍ

Vážeme všechny závěrečné práce např. diplomové, bakalářské, magisterské, disertační, habilitační, atestační, maturitní, absolventské, výroční, probační a znalecké. Dále nabízíme rychlý servis a cenovou dostupnost. Orientační cenu Vaší práce je možno zjistit v našem ceníku. V případě zájmu si také můžete objednat vazbu závěrečné práce on-line s možností vytvoření náhledu desek.

POTAH

Desky jsou potaženy kvalitním knihařským materiálem, který si sami vyberete. Nabízíme desky z kvalitního potahového papíru - modré, vínové, černé, zelené; desky imitace kůže - modré, černé, hnědé, červené; také desky mramorové (mramorové desky nelze udělat u expresních zakázek během dne).

RAŽBA

Na přední desku Vaší práce vyrazíme libovolnou předlohu, kterou nám zadáte. Nejčastěji razíme název školy, fakulty a závěrečné práce, dále město, rok, jméno a příjmení autora. Výběr z několika barev ražby. Také razíme loga některých škol jako ZČU, ČVUT Praha, VŠE Praha a VOŠČ Elektrotechnická Plzeň.

TISK

Vaši práci Vám i vytiskneme. Poskytujeme 5% slevy z vazby, pokud nám zadáte kompletní zhotovení, tedy tisk i vazbu.

OSTATNÍ

Pro fakultu strojní ZČU razíme na desky název studijního programu a obor. Také zhotovujeme chlopně na výkresy, ale pouze na práce zhotovené u nás. Desky na výkresy s chlopněmi se zhotovují nejdříve do druhého dne. Tiskneme na hřbet Vámi zadanou předlohu. Do prací dodáme kapsu na CD a posudek a také provádíme výměnu listů a potisk CD.